Wykonanie tomografii komputerowej po usunięciu macicy

Witam, mam 50 lat, ponad rok temu usunięto mi macicę i jajniki (ziarniszczak jajnika). Na badaniach kontrolnych zlecają tylko marker Inhibina B (wyszła <7pg/ml - czy to jest dobry wynik?) i Estradiol. Po operacji robię USG brzucha i mamografię raz w roku? Czy powinnam zrobić tomografie lub jakie inne badania byłyby wskazane?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ]
Szanowna Pani, proszę stosować się do zaleceń lekarskich i pozostawać pod kontrolą lekarza prowadzącego. Przedstawiony wynik jest prawidłowy. Pozdrawiam