Wykonany zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym 1 ml

Witam Dwa tygodnie temu miałam wykonany zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym 1ml. Niestety zaraz po zabiegu zauważyłam, że na środku górnej wargi pojawila mi się średniej wielkości gulka. Była dość twarda ale osoba, która wykonywała zabieg mówiła, że powinna zniknąć do 14 dni. Gdy usta uzyskały swój odpowiedni ksztalt, gulka niestety nie zniknęła. Jest cały czas tej samej wielkości. Wygląda to tak jakbym miała wielką opryszczke. Proszę o informację co powinnam zrobić.

Witam grudkę po zabiegu powinna Pani rozmasowywać, proszę udać się na konsultację do osoby wykonujacej zabieg, być może trzeba będzie rozpuścić trochę kwasu.