Wykres temperatur a możliwość ciąży

http://ovufriend.pl/graph/f3170ddec77525d2f3e37ec1fe6a876d Witam, w linku znajduje sie wykres moich temperatur. Okres wywołany luteiną 50. 1 i 3 dc-krwawienie srednie. 2,4,5-normalne. 6,7 dc-plamienie. seksu nie było. tylko dotykał mnie rękoma: plecy i pośladki na gołe ciało, okolice intymne przez mokre z podniecenia majtki. Imitujemy też ruchy seksualne w ubraniach. Czasami dotykam jego penisa, ale siebie tylko przez ubranie po tym jak go dotykam. moge byc w ciazy? w tym cyklu nie bylo nic.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie było kontaktu spermy lub preejakulatu z pochwą lub okolicą krocza to nie ma ryzyka ciąży.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski