Wykrycie adenowirusa u dziecka

Dziecko bylo w szpitalu,wykryto adenowirusa,po 3tyg.przyszlo wezwanie ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.Napisane jest :celem udzielenia informacji dot.pacjenta.Co to moze oznaczac?Proszę o pilną odp.

Prawdopodobnie wykrycie adenowirusa zostało zgłoszone do stacji sanepidu, być może brakuje informacji dotyczącej stanu dziecka. celem wyjaśnienia najlepiej skontaktować się ze stacją z której przyszło wezwanie ewentualnie z oddziałem na którym lezało dziecko. Pozdrawiam