Wykrycie astmy u 27-latki

Witam :) kilka dni temu wykryto u mnie astme:( niestety lekarz prowadzacy nie powiedzial mi jaki to typ astmy...dostalam inchalator i tabletki ale dalej jest to samo ciagle mnie dusi kaszel ciezko mi oddychac mam wrazenie ze na klatce piersiowej jest niewidzialna obrecz ktora ciagle sie zaciska coraz bardziej nie wiem co robic:( nie stac mnie na wizyty prywatne a same leki do najtanszych nie naleza co mam robic?? prosze o szybka odpowiedz Renata

Musi Pani spokojnie poczekac na efekt dzialania leków , postarać sie nie denerwowac i myslec pozytywnie , gdyz zdenerowanie nasila objawy pani choroby