Wykrycie astygmatyzmu i zaburzenia widzenia

Witam , mam a31 lat , gdy mialam 6 wypryli u mnie astygmatyzm ... Okularary nosze od 25 lat na soczewki przyszlam z 6 lat temu , dziennie Bo mam suche oko , mam wade D-6.5C-1.75 prawe, D-6,0C1.75 Wiem ze prawe oko mam slabe w maju mialam kontrole na szkla wszytko bylo ok a teraz czuje ze na prawe gorzej widze I boli mnie bylam u lekarzA a on mi kazal przyjsc na sprawdzenie dna Oka czy to MoZe byc cow zlego czy Ja slepne... Dodaj ze w styczniu urodzilam dziecko Naturalnie

Piotr Pilarski

Mozliwe zecelem jest wykluczenie zapalenia nerwu wzrokowego. Zgloszenie sie na wizyte do okulisty jest rozsądne.

Pozdrawiam.