Wykrycie chlamydii trachomatis a antybiotykoterapia

Witam od problem od dwóch lat wykryto u mnie chlamydje trachomatis brałem bardzo dużo antybiotyków m.n. azycyne doksycyline metronidazol xymelam nolicyn, razam i osobno, azycynę kilka opakowań, nic nie pomogło mam spermę żółtą pieczenie przykry zapach z cewki moczowej bolą mnie kości i stawy jest to dla mnie uciążliwe, moje badania ob2 rf w normie morfologia wyśmienita kiła hiv ujemny chlamydia badanie z przed 2 lat wynik wątpliwy kiedyś lekarz mi powiedział że może to jakiś inny patogien? Pozd.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest w tym momencie rozszerzenie diagnostyki pod postacią wykonania posiewów na różnych podłożach.