Wykrycie guza u wnęki wątroby

witam moj problem jest dziwny 2 lata temu mialam robione usg wyszlo mi ze mam guza ku wneki watroby...po wizycie uonkologa i wykonaniu badania tk brzucha z kontrastem okazalo ze jest czysto,miesiac po badaniu mialam nastepne usg i wyszlo ze w segmencie 4 jest ta sama zmiana ogniskowa pojedynczahipoecho geniczna wymiary 33na22 mm.prosze mi wyjasnic co to jest ze na usg wychodzi ze to cos mi rosnie a na tk ze jest czysto:(pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się wraz ze wszystkimi wynikami do lekarza onkologa,. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizy wyników będzie można coś więcej powiedzieć.