Wykrycie guzka na lewym jądrze

Witam, wczoraj wykryłem na swoim lewym jądrze (u góry) guzek. Jest on według mnie dosyć spory i twardy. Nie da się go oddzielić od jądra. Zachodzę w głowę co to może być. Proszę o odpowiedź.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania pacjenta nie jestem w stanie postawić choćby podejrzenia!!! Proszę pilnie udać się do urologa lub chirurga!!! zż