Wykrycie HCG w moczu

Witam. Staram sie z partnerem o dziecko kochalismy sie w dni plodne i przed też, tydzien pozniej zaczely bolec mnie sutki piersi mam twarde i obolale. zrobilam test ale byl negatywny, minol juz drugi dzien od daty miesiaczki a wciaz jej nie mam zrobilam kolejny wciaz negatywny. dodam ze jestem senna co 1 godzine srednio sie zalatwiam i mam zawroty glowy. czy mozliwe jest ze testy nie wykryly hormonu hcg w moim moczu???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po takim czasie od terminu planowanej miesiączki prawidłowo wykonany test powinien być wiarygodny. Można zatem z dużym prawdopodobieństwem wykluczyć ciążę.