Wykrycie międzybłoniaka u taty

witam, u mojego taty wykryto międzybłoniaka czy mozliwe że ta diagnoza jest błedna? tata ,miał płyn w opłucnej, płyn się nie zbiera, tata ma trzecią chemię, niestety nie dało się wyciąć poniewaz zrobiono badanie jamy brzusznej i komórki sa na otrzewnej i nawet zauwazono jeden wszczep w dolnej części partii jamy brzusznej,co nie było widoczne na usg,czy rak jest w brzuchu? po tacie nie widac żadnych oznak choroby jest silny, pracuje, nie kaszle,tk wykazało jakies torbiele czy możliwa jest pomyłka

To znaczy , że oczekuje Pan , iż na odległość Kr-ów - W-wa bedę mądrzejszy od badających i operujących w Krakowie??? DZIĘKUJĘ ZA ZAUFANIE , ALE NIE JESTEM CUDOTWÓRCĄ!!!!! zż