Wykrycie mięśniaków podsurowicówkowych

Witam, niedawno wykryto u mnie 2 mięśniaki podsurowicówkowe (mam 26 lat). Czy jest szansa na to, że zajdę w ciążę? Bardzo chcemy mieć dziecko, ale obawiam się, że po zabiegu mogą pojawić się komplikacje. Czy lek Esmeya jest skuteczny w zmniejszaniu mięśniaka czy lepszym sposobem na pozbycie się tego jest zabieg? Mięśniak o wielkości 44 mm a drugi 8 mm. I jaka jest przyczyna powstawania mięśniaków? Czy jest to związane z gospodarką hormonalną?

Witam,
mięśniaki podsurowicówkowe stanowią najmniejsze zagrożenie dla rozwijającej się ciąży ze wszystkich 3ech rodzajów mięśniaków,\
Mięśniaki powstają na skutek zaburzeń hormonalnych, dokładniej są związane z nadmierną produkcją lub zwiększoną wrażliwością na estrogeny.
Polecam: http://www.miesniakimacicy.pl
Szansa na ciążę jest jak najbardziej.