Wykrycie mikrozmiany naczyniowej w MRI głowy

Mam 28 lat, jestem kobietą 3 lata temu podczas MRI głowy ( wykryto mikro zmiane naczyniowa,wykluczono SM) jestem w 8tyg ciazy, neurolog zalecił badania p/ zakrzepowe Wykonałam poniższe badania: Proszę o interpretację: Antytrombina III - 94%,Białko S wolne 94%, p/c p. beta 2-glikoproteinie I IGG - 3,25%, IGM - 3,97%, antykoagulant toczniowy - ujemny,ANA2 - nie wykryto, p/c p.Kardiolipinie IGG - 15,24, IGM - 3,16, Chcialabym uniknac kolejnych drogich badan np. V-leidena, i nie stresowac się

Magdalena Mroczek

Witam, Ponieważ sytuacja jest dość skomplikowana najlepiej jest skonsultować wyniki i dalsze leczenie z lekarzem neurologiem.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wyniki antytrombiny, białka c i s są w normie . Nieco podwyższony jest wynik IgG przeciwciał antykardiolipinowych, który jednak nie daje podstaw do rozpoznania pełnoobjawowego tocznia.
Pozdrawiam