Wykrycie naczyniaka na wątrobie po leczeniu interferonem

jestem po rocznym leczeniu interferonem zrobiono mi badanie usg wyszło ze mam zmianę ogniskowa naczyniak na wątrobie 1,5 cm? co to znaczy ten znak zapytania czyli ze nie można stwierdzić tego na 100% może to być coś innego

W USG nie można ewidentnie rozpoznać naczyniaka dlatego ten znak zapytania. Aby konkretnie odpowiedzieć czym jest ta zmian należałoby wykonać TK a najlepiej rezonans magnetyczny. Ale raczej nie ma powodu do obaw, bo zmiana jest bardzo mała i ma charakter łagodny (wystarczająca powinna być okresowa kontrola np. USG jamy brzusznej co około pół roku). Decyzję w tej sprawie powinien podjąć lekarz, który kierował na USG.