Wykrycie raka brodawkowatego tarczycy a wynik badania histopatologicznego

Dzień dobry. Wykryto u mnie raka brodawkowatego tarczycy .W badaniu histopatologicznym zmiana 4mm .Dzisiaj odebrałam próbki do ponownego badania próbki przekazanych preparatów mają inne nr końcowe niż te wymienione w badaniu histopatologicznym.Czy to możliwe ,że w laboratorium posiadają dwa komplety takich preparatów i stąd ta różnica Bardzo proszę o odpowiedź

Trudno mi na to pytanie odpowiedzieć, bo co do oznaczeń preparatów histopatologicznych laboratoria mogą mieć inne zasady. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że preparatów z guzka można wykonać bardzo dużo.