Wykrycie raka płuca lewego u 64-latki

Witam serdecznie. Chodzi o maja mame 64 lata. 10 lat temu zostal wykryty rak pluca lewego.Guz operacyjny. Zostal usuniety gorny plat pluca. Nie dostala zadnej chemii ani nie miala naswietlan. Po 9 latach nagle pojawil sie rak wezla czy migdala po prawej stronie szyji. zostal usuniety wraz z czescia slinianki. Operacja byla w lipcu tego roku. Rak niby nie zlosliwy i znowu bez chemii i niczego. koniec pazdziernika zlosliwy rak lewej piersi z naciekiem z wezlow pachowych. Ile czasu jej zostalo?

Poważny , doświadczony i odpowiedzialny onkolog nie odpowiada na takie pytanie - ja nie zajmuję się przepowiadaniem przyszłości! Choroba nowotworowa rozwija się u każdego pacjenta z inną , indywidualną dynamiką i NIKT nie wie jak będzie w tym konkretnym przypadku , zż