Wykrycie złośliwego nowotworu piersi wielkości 2/3cm

Dzień Dobry!U mojej 32 letniej córki właśnie wykryto złośliwy nowotwór piersi wielkości 2/3cm lekarze chcą zaczynać leczenie od chemioterapii czy to jest właściwa kolejność?Dlaczego nie usuną poprostu całej piersi??Siedzę i zalewam się łzami.Proszę o sensowną poradę.Dziękuję i pozdrawiam.

Jest to jeden ze standartów postępowania uzależniony od rodzaju nowotworu - widać typ , który ma córka wymaga takiej kolejności leczenia. Proszę nie zalewać się łzami lecz wierzyć specjalistom onkologom i wspomagać psychicznie córkę , która powinna być pod opieką ośrodka onkologicznego. zż