Wykrycie złośliwego raka szyjki macicy, stopień II

witam. Pytanie dotyczy mojej mamy. wiosną wykryto u niej złośliwego raka szyjki macicy, stopień II. Wycięto wszystko razem z przydawkami, potem była radioterapia, obecnie jest po 3 chemii (docelowo ma być 6). 2 m-c temu na wątrobie dostrzerzono na wątrobie guz 5 mm (napisano wtedy-prawdopodobnie polip. Dzis na USG, guz miał już 13 mm- napisano NACZYNIAK ?. Wiem że naczyniaki to łagodne guzy, no ale w tej sytuacji (rak szyjki) może jest inaczej? Czy to może być poważne? Pozdrawiam

Spodziewa się Pani , że ja na odległość W-wa-Szczytno postawię lepszą diagnozę niż koledzy , którzy oglądali zdjęcia??? Przepraszam , ale ja nie jestem zbigniew nowak - tylko żurawski i nie ":bawię się w zgadywanki"!!! Przyjmuje , że jeśli koledzy napisali "naczyniak?" - to znaczy,że nie podejrzewają przerzutów!!! zż