Wykwity na narządach płciowych

Jestem kobietą, od jakiegoś czasu pojawiły się na moich narządach płciowych zewnętrznie wykwity malutkie, w dotyku twarde jak ziarnko grochu. Byłam z tym u ginekologa, ale nie był w stanie mi udzielić odpowiedzi. Proszę o pomoc. Dziękuję

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Bez badania ciężko powiedzieć cokolwiek więcej, polecam wizytę u dermatologa/ wenerologa.
Z poważaniem
Michał Kurek