Wyładowania serii wysokonapięciowych fal ostrych i fal wolnych theta

Proszę o interpretację badania EEg. Zapis wykonany częściowo w czasie czuwania, częściowo w czasie snu. Czynność podstawowa występuje pod postacią fal alfa 8 Hz i fal wolnych theta 7 Hz o amplitudzie do 50 nV. Rz nieobecna. Zarówno w czasie snu jak i podczas czuwania widoczne są wyładowania serii wysokonapięciowych fal ostrych i fal wolnych theta widoczne głównie w okolicach czołowych i skroniowych, a podczas snu w formie uogólnionej. Fotostymulacja nie zmienia opisu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zapis jest niepokojący, choć nie mogę nic więcej powiedzieć, gdyż eeg stano jedynie uzupełnienie procesu diagnostyki. Najważniejsze są ewentualne objawy.