Wyłanianie się szwów po porodzie przez cesarskie cięcie

jestem juz cztery miesiace po porodzie mialam robione cesarskie ciecie wszystko bylko do czasu dobrze ale dwa tygodnie temu po srodku blizny zacza lz pod skory wylaniac sie szew wyszedl do wieszchu wiec pszecielam go i wyjelam jego dlugosc to ponad 21 cm czy to normalne gdy lekarz mnie zszywal twierdzil ze po bokach rany beda szwy do zdjecia reszta rozpuszczalna to dlaczego po takim czasie nic chirurgiczna wylania sie spod skory ?

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani, czas rozpuszczania się nici jest różny , producenci go podają. Więcej szczegółów może Pani uzyskać od operatora.