Wylanie zawartości prezerwatywy w okolicy pochwy

wczoraj kochałam się z chłopakiem byliśmy zabezpieczeni. doszedł na zewnątrz. gdy polożył się na mnie nie zorientował się że prezerwatywa się zsunęła i trochę się wylało na moją pochwę. czy mogę zajśc w ciąże?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy - wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.