Wyleczalność Hashimoto i zwłóknienia tarczycy

MAM CHOROBE HASZIMOTO I ZWLUKNIENIE TARCZYCY . CZY JEST TO DO WYLECZENIA.

Szanowna Pani,
Chorba Hashimoto jest chorobą przewlekłą, o podłożu autoimmunologicznym, nie poznanej etiologii i na dzień dzisiejszy jest nieuleczalna. Jednak odpowiednio dobrana dieta i farmakoterapia oraz regularne badania kontrolne mogą na tyle dobrze wpłynąć na samopoczucie, że Hashimoto staje się w zasadzie niezauważalne w codziennym funkcjonowaniu.
Pozdrawiam!