Wyleczenie lęku wysokości

czy mozna calkowicie wyleczyc stany lekowe ? np. lęk wysokosci ?

Lęk to emocja, która ma duże znaczenie dla przeżycia. Informuje o potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach. Nie celowe jest zatem doprowadzenie do stanu, w którym lęk przestaje istniec. Lepiej oswoic lęk, sprawic aby nie zaburzał funkcjonowania. Do osiągnięcia tego celu można wykorzystac psychoterapię.

tak.zapraszam na skypa.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza