Wyleczenie Staphylococcus haemolyticus

Witam, mam takiego gronkowca , czy jest szansa na całkowite wyleczenie 1. Staphylococcus haemolyticus BARDZO LICZNE - MSCNS Antybiotyk 1. MIC interp. Cefoxitin W Legenda do antybiogramu: O - oporny, W - wra¿liwy, S - sredniowra¿liwy, NO - naturalnie oporny MSCNS - gronkowce koagulazoujemne wra¿liwe na metycyline: sa wra¿liwe na wszystkie antybiotyki b-laktamowe tj. penicyliny penicyliny z inhibitorami b-laktamaz cefalosporyny i karbapenemy

Lek. Tomasz Budlewski

Należy włączyć odpowiedni antybiotyk. Proszę udać się z powyższym wynikiem do lekarza zlecającego posiew. Będzie możliwe ustalenie odpowiedniego postępowania.