Wyleczenie uporczywego trądziku na plecach a tabletki Diane35

Rozpoczęłam pierwsze opakowanie Diane35. Moim priorytetem jest wyleczenie uporczywego trądziku na plecach i dekolcie, ale także antykoncepcja. Poprzednie tabletki antykoncepcyjne nie pomogły ani trochę, wręcz pogorszyły sprawę (Atywia), dlatego ginekolog zmienił mi je na Diane35. Po jakim czasie efekty będą widoczne, jeśli tabletki zadziałają? Czy istnieje taka możliwość, że tabletki w ogóle nie zadziałają? Moje ostatnie pytanie - czy istnieje jakiś rodzaj trądziku, na który Diane35 nie działa?

Proszę wykonać badania na trądzik, można wtedy określić bakterię . W pierwszym etapie leczenia stan skóry zawsze się pogarsza może to trwać do ok. 3-6 miesięcy. Warto do kuracji doustnej dołączyć zabiegi peelingów medycznych. Rodzaj dobierze lekarz dermatolog lub medycyny estetycznej.

Tradzik jest schorzeniem dermatologicznym a nie ginekologicznym, powinna pani trafic wiec do wlasciwego specjalisty. Diane moze Pani nie pomoc na tradzik a jednoczesnie ma duzo skutkow ubocznych.
Prosz poczytac na temat leczenia tradziku na mojej stronie www.problemskora.pl
pozdrawiam
Iwona Stajkowska