Wyleczona grzybica a opóźniona miesiączka

Witam! Ostatnia miesiączka opóźniała mi się o prawie 3 tygodnie, wcześniej miałam grzybice (nie stwierdzoną przez lekarza), którą wyleczyłam. Robiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny. Aż wkoncu dostałam miesiączki. Teraz gdy powinnam dostać kolejnego okresu znowu opóźnia mi się już 3 dzień. Dzisiaj wystąpiły małe krwawienia ale to napewno nie jest okres. A wspomne jeszcze że jakiś czas temu wyregulował mi się cykl i znowu cos jest nie tak. Nie wiem skąd te krwawienie... Proszę o pomoc!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje mogą wynikać z wahań hormonalnych.