Wylew w pachwinie po operacji na żylaki kończyn dolnych

witam mia lam operacje na zylaki konczyn dolnych i mam straszny wylew koło pachwiny czy to normalne ,zabieg miałam5wrzesnia. Czy po tej operacji musze nosic rajstopy uciskowe.prosze o odp  nie wiem czy to ma zwiozek z tym zabiegiem zylaków operowanom miałam noge lewon od wyjscia ze szpitala dretwiejom mi troche palce od nóg i od reki lewej mój lekaz nie był zbyt rozmowny musiałam ciognoc go za jezyk.Wsumie to 3dni po zabiegu moge chodzic juz czy mam lezec moze odtego ze chodze to dretwienie jest moze wy mi udzielicie prawidłowych informacji

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwiak mógł powstać na skutek zabiegu. Powinien ustąpić w najbliższym czasie. Co do zaleceń po operacji to proszę stosować się do zaleceń zawartych w karcie informacyjnej.