Wylewy krwi do ciała szklistego

Witam mam na imie Aneta mam 28 lat od kilku lat mam wylew krwi do ciała szklistego ginie i po jakims czasie z powrotem wylewa boje sie bo nie wiem co to jest byłam u okulisty i dał mi krople i rutinoskorbin i wapno biore te leki juz kilka lat mam mniejsze wylewy ale mam,NP,dlaczego jak byłam w ciozy to przez ponad rok nie miałam wylewu to mie bardzo ciekawi pomuzcie mi bo nie wiem co mam robic z tym okiem a mam 2.5 letnią córke

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji odnośnie Pani stanu zdrowia. Należy w pierwszej kolejności leczyć nadciśnienie płucne, które faktycznie może być stanem zagrożenia życia. Odnośnie wylewów warto rozważyć stosowanie etamsylatu.