Wylewy po usuwanych żyłach

mam 66 lat, miałam usuwane żyły i unieruchamiane poprzez wstrzykiwanie jakiegoś preparatu przez chirurga Teraz biorę acard, bo miałam utratę świadomości z niewykrytej przyczyny. Obecnie mam wylewy a nogach i rzadziej na rękach. Do lekarza pierwszego kontaktu jestem zapisana dopiero a 31 lipca b.r. Czy to jest poważne, do kogo powinnam się zwrócić?. Jak zlikwidować te brzydkie siniaki i co zrobić, żeby powstrzymać te wylewy?.

Witam. Wskazana jest wizyta także u leczącego chirurga naczyniowego. Co było wstrzykiwane do żył??? Trzeba skontrolować układ krzepnięcia. Acard nie powinien dawać takich zaburzeń.

Dr n. med. Marek Rawski

Szanowna Pani - proszę , o kontakt ,jak najszybszy z lekarzem wykonującym zabieg. Być może, ma Pani jakieś zaburzenia krzepnięcia, które należałoby leczyć farmakologicznie

Pozdrawiam, dr n.med. W.Kawiorski, specjalista chirurg