Wyliczenie wieku ciąży na podstawienie miesiączki i USG

witam. mam takie pytanie. otoz jestem w ciazy. ostatnia miesiaczke mialam 4 lipca. cykle dosc nie regulane. 31 dni. bylam u gin 8 sierpnia, stwierdzil po pecherzyku 5mm ze to 5 tydz ciazy. bylam dzis tj( 25,08) i wyszlo z okresu ze 10 tydzien a wedlug usg 11mm dzidzi ze 8 tydzien. czy dobrze mi wyliczyla z okresu ze 10tydzien? bo na kalkulatorach na internecie wychodzi 8 i nie bardzo rozumiem.

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wiek ciąży obliczony na podstawie OM może różnić się od wieku na podstawie USG. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.