Wyłuskanie mięśniaka a bóle piersi po stosowaniu Orgametrilu

Witam Mam37 lat 03.2013 roku miałam wyłuskanego mięśniaka 4cm.W piersi 3 mm torbiel.Po miesiącu zaczęłam brać orgametril przez10 dni w cyklu od 16dc.Od dwóch m-cy coś się zaczęło dziać , powiększyły się i zaczęły mnie bolec piersi od 13 dc do miesiączki .Na kontroli:mięśniak1 cm pomimo brania Org..Decyzja wkładka Mirena zapobiec mięśniakom.Badanie usg piersi:2 dodatkowe torbielki 5mm i 6 mm,3 mm zmniejszyła się do 2mm.Czy dobrze zrobiłam decydując się na mierne ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Postąpiła Pani słusznie stosując się do zaleceń lekarza. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego, co pozwoli na uzyskanie korzystnego efektu terapeutycznego.