Wyłuszczenie torbieli jajnika a blizna

Witam. 26 listopada 2014 roku przeszlam operacje wyluszczenia torbieli jajnika obustronnych. Byla to operacja metoda tradycyjna,ciecie nad spojeniem lonwym. Minelo juz sporo czasu od zabiegu,od kilku dni odczuwam bol,szczypanie,pieczenie w okolicy blizny. Blizna i wokol niej jest twardo. Czy powinnam zglosic sie do jakiegos lekarza. ? Jak tak to do jakiego.? Skad te bole po tak dlugim czasie. ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Jeżeli jest to ostry ból, nie ustępujący proszę udać się do izby przyjęć szpitala z oddziałem chirurgicznym.