Wymaz ręczny krwi u 11-letniej córki

Witam, corka 11lat, wymaz ręczny krwii - monocyty 8 norma 1-6, limfocyty 48 norma 25-50, gran. Kwasochlonne 4 norma 1-5, gran. Segmemowane 40 norma 25-60. Dodam ze miała 3tygodnie temu anginę i oczywiscie antybiotyk. Czy to oznacza jakaś chorobę? Lekarka rodzinna skierowała do hematologa, bo jak sama stwierdziła "Ona się na tym nie zna"

Witam!
W podanych wynikach jedynym odchyleniem jest niewielki wzrost odsetka monocytów. Nie jest on zbytnio niepokojący, zwłaszcza po przebytej infekcji. Jeśli dziecko czuje się dobrze a jedynym problemem jest nieprawidłowy wynik to być może wystarczająca byłaby kontrola morfologii za kilka tygodni.