Wymaz z antybiogramem i leczenie bakterii E. coli na penisie

witam.od dłuższego czasu walczę z bakterią e coli na penisie. zrobiłem wymaz z antybiogramem i przyjąłem nastepujące leki:cipronex, flucofast, bactrim, biseptol, mycosolon zinnat, terbisil, gentamycyne z soląfizjologiczną i moczyłem w tym penisa. niestety brak efektów. antybiogram ampicylina I amoksycylina/kw klawulanowy I cefuroksym S(MIC4) Ceftazydym S(MIC<=1) gentamycyna S(MIC<=1) amikacyna S ciprofloksacyna S(MIC<=0.25) Trimetoprim/sulfametoksazol S(MIC<=20) Z góry dziękuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy wszystkie te leki przyjmował Pan po zaleceniu lekarza? Na podstawie antybiogramu wychodziłoby, że bakteria jest wrażliwa na antybiotyk, który już Pan przyjmował. Proponuję zgłosić się do urologa.