Wymaz z pochwy a zapalenie przydatków

Dziendobry,mialam robione wymaz pochwy wyszet wzrost ofity flory bakteryjnej i bakterie coli,bralam 2,atybiotyki 1mi pomug na 4 miesiace i czopki metronidazol 1 op.i macemirol do ustne,ciogle mialam z jajnikami z pecherzem to wygloda jak bym miala zapalenie ptzydatkow mam lat 34 prosze odpowiedz?

Witaminy w ciąży

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam dokładnej historii Pani choroby, ważna jest dokładna analiza Pani obecnego stanu zdrowia i dotychczasowego leczenia. Zalecam wizytę u ginekologa, wykonanie badania USG. Pozdrawiam