Wymiana zęba po złamaniu

Wymiana implantu zęba. W wieku 12 lat złamałam sobie połowę zęba (jedynka), który został uzupełniony. Zupełnie nie wiem, jaką metodą zostało to zrobione, jedyne co pamiętam, to fakt, że usunięto mi nerwy ze środka zęba po czym wypełniono mi brakujące elementy. Po 16 latach od tego zabiegu sztuczny ząb wygląda kiepsko, znacznie rożni się kolorem od pozostałych i od góry zaczyna brązowieć. Czy jest możliwa wymiana zęba i ile kosztuje?

Piotr Pilarski

Jest to możliwe. Cena różni się w zależności od stomatologa, wielkości miast. Sugeruję udać się do stomatologa.

Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Jedynym rozwiązaniem, które zapewniłoby wysoką estetykę i użyteczność to wszczepienie implantu. Jest to koszt około 6 tysięcy złotych.