Wymiar macicy i endometrium a prawdopodobieństwo ciąży
Kiedyś byłam u lekarza, pod koniec brania tabletek i wymiary na USg macicy z pazdziernika 13r. 2.47cm X 3.71cm endometrium:0.380cm. W tym miesiacu, 22.09 bylam u lekarza, byl to 13 dzien cyklu wywolanego luteina 50 i moje wymiary macicy są takie: 3.61cm X 2,64cm endometrium 0.541 cm. lekarz 6 tyg po pettingu, pwoiedział że mam pecherzyk dominujacy, endo trojlinijne. ale nie czulam sluzu plodnego, mam troche bialego. temp wzrosla 20 dc. czy macica sie powiekszyla jak dociazy?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie można zweryfikować ciąży. Proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku.