Wymiary ciała a kompleksy

Dzień dobry, chciała bym sie dowiedzieć czy moje wymiary są na tyle dobre żebym nie musiała sie odchudzac, bo w końcu każda kobietka ma te swoje kompleksy :) Biust 91, biodra 91, talia 70, długość nóg 90. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :) Dziękuje.
ponad rok temu

Witam, wymiary zależą oczywiście również od wzrostu, ale wydaje się, że masz świetne wymiary! Istotny jest również skład ciała - o czym wiele osób zapomina. Często osoby szczupłe mają procentowo dużą zawartość tkanki tłuszczowej ponieważ nie mają mięśni - to również nie sprzyja zdrowiu. Najłatwiej można to sprawdzić na specjalnej wadze - takie wagi są już ogólnodostępne i działają na zasadzie bioimpedancji elektrycznej, czyli oporu elektrycznego tkanek organizmu. Bardziej profesjonalne modele i dokładniejsze są dostępne w gabinetach dietetycznych.
Pozdrawiam