Wymiary ciała u 3-miesięcznego dziecka

Moj syn ma 3 miesiace i dwa tygodnie nasza pediatra twierdzi ze ma duza glowe zmierzyla mu po ostanich pomiarach i wedlug pomiarow w ciagu 7 tygodni urosla mu 2 cm a podobno powinna rosnac cm na miesiac według centyli wychodzi 97 o ile dobrze pamietam. Usg mial robione gdy mial moze z 3 tygodnie i wszystko bylo ok. Czy w tej sytuacji powinnam sie martwic czy faktycznie za duzo mu urosla ta glowa?obecnie ma 43 cm obwodu klatka piersiiwa rowniez ma 43 a dlugosc ciala ok 64 cm

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego.