Wymiary pęcherzyka ciążowego i bHCG w ciąży

witam. dnia 30.01 pecherzyk ciazowy 15mm, cialko zolte 4mm, 05.02 pecherzyk ciazowy 18mm cialko zolte 4-5 mm. beta hcg 30.01 -24873, 03.02-34190. lekarz obawia sie ze wzrst pecherzyka jest wolny i powinien byc juz zarodek. czy to nie rokuje dobrze?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem, który to tydzień... Nie mogę powiedzieć nic temat prawidłowości wymiarów płodu bez wiedzy jaki jest jej wiek.