Wymiary pęcherzyka ciążowego w tygodniu od zapłodnienia

dzisiaj odebrałam wynik usg z dnia 30.10, pęcherzyk ciązowy ma 18mm, oraz widoczne echo pęcherzyka żółciowego 2.5mm, czy to dobre wymiary jak na ten tydzień ciąży, czy coś jest nie tak? Dodam, ze to 4 tydzień od zapłodnienia. A zarodek powinno już byc widać, czy jeszcze? Strasznie się boję ze coś moze byc nie tak :(

Lek. Paweł Baljon

Witam ponownie. Zarodek standardowo powinien dać się uwidocznić około 6 tygodnia.