Wymiary penisa a zaspokojenie kobiety

mam 19 lat i problem czy to straszny problem czy nie ma sie czym przejmowac moj penis w zwodzie ma 12 cm jest chudy w zwisie zaledwie 6 cm obwod okolo 11-12cm mam straszny kompleks i boje sie ze nie zaspokoje normalnej kobiety co w tym przypadku poradzic i co zrobic

Dzień dobry.
Podane przez Pana wymiary mieszczą się w granicach normy, pomimo przeświadczenia o niewielkim rozmiarze Pańskiego członka. Nadmienię, że, wbrew powszechnemu przekonaniu, zaspokojenie kobiety nie następuje ze względu na długi rozmiar penisa partnera, a ze względu na całość „gry miłosnej” oraz relacje poza łóżkowe z partnerką, czyli jakość samego związku. Naprawdę nie ma powodu by się Pan zamartwiał na wyrost.
Jeżeli jednak, czego się obawiam, wyjaśnienie powyższe nie będzie dla Pana wystarczająco przekonujące, sugerowałbym konsultację z urologiem bądź lekarzem-seksuologiem, który mógłby „naocznie” zapoznać się z Pańskim organem i, jak sądzę, przekazać podobne do moich informacje.

Pozdrawiam i powodzenia.

Konsultacja chirurga urologa będzie korzystniejsza od internetowych "porad" odnoście anatomii...
Zachęcam do niej dla rozwiania wątpliwości.
Pozdrawiam. Jw, Poznań.