Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 9 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wymiary penisa po zabiegu stulejki

Witam. Mam pytanie odnośnie stulejki. Czy po zabiegu wielkość penisa znacznie się zmienia oraz czy po zabiegu możliwe jest normalne współżycie seksualne.? Z góry dziękuje.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Witam, operacyjne leczenie stulejki nie zmniejsza rozmiarów członka, jednym z celów zabiegu jest też ułatwienie współżycia płciowego i jak najbardziej, jest ono możliwe po zabiegu (po zagojeniu się ran).

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0

Witam, jeśli zabieg stulejki (odcięcia napletka) jest połączony z plastyką krótkiego wędzidełka (a tak zazwyczaj się dzieje) to wskutek likwidacji przygięcia żołędzi przez krótkie wędzidełko penis może się "wydłużyć", ale jest zmiana ok. 0,5 cm, a więc praktycznie bez znaczenia. Na drugie pytanie odpowiem pytaniem: Jeśli po operacji stulejki współżycie płciowe byłoby niemożliwe, to czy proponowano by ten zabieg komukolwiek? Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety