Wymiary penisa u 18-latka oraz nieschodzący napletek

Witam. Mam pewien problem, który zwyczajnie nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Mam 18 lat, a mój penis w spoczynku ma 7-8 cm, podczas gdy w zwodzie ma 11-12 cm. Nie ukrywam, że nie satysfakcjonuje mnie taka wielkość, ale martwię się czym innym. Penis nie wygląda dojrzale (nie wiem jak dokładnie to opisać), zwyczajnie jak u dziecka (bez czerwoności, schodzącego napletka itp.) i to najbardziej krępuje mnie w relacjach damsko-męskich. Wstydzę się iść do lekarza. Czy to jeszcze może się zmienić?

Witam, rzeczywiście, problem wielkości prącia nie jest tu zasadniczym problemem. Jeśli uważa Pan, że inne cechy tego narządu są odbiegające od normy czy też od Pańskich norm, to jedynym wyjściem jest wizyta u urologa. Proszę się nie krępować, nie wstydzić i nie zaniedbywać problemu. Jeśli urolog potwierdzi Pana obawy to jest czas na ich korekcję (leczenie). Zaniechanie jest źródłem późniejszych kłopotów. Pozdrawiam RH