Wymiary penisa u 19-latka

witam mam 19 lat i moj wenis ma 17cm czy to dobrze jak na moj wiek?

Witaj, jak najbardziej. Średnia długość penisa w Polsce to 8-9 cm w czasie spoczynku, 13-14 cm we wzwodzie. Obwód zazwyczaj mieści się w przedziale 11-12 cm. Pamiętaj jednak, że w sztuce miłosnej bardzo ważne jest także zaangażowanie, bliskość, intymność i uczucie do partnera/parterki :)

Pozdrawiam.

Witam
Jest Pan w wieku kiedy genitalia osiągają rozmiary typowe dla w pełni dojrzałego człowieka. Średni rozmiar penisa w trakcie wzwodu jest trochę mniejszy ale rozmiar przeciętny nie dotyczy całej populacji męskiej tylko jakiejś jej części, Bardzo wielu mężczyzn ma zarówno większe jak i mniejsze wymiary w tym względzie. Badania satysfakcji seksualnej kobiet wskazują iż nie zależy ona od rozmiaru członka partnera we wzwodzie tylko od wielu aspektów funkcjonowania mężczyzny w sytuacji intymnej. Zajmowanie się rozmiarem penisa jest typowe dla młodych mężczyzn, wielu z nich martwi się tą sprawą zamiast skupić swoją uwagę na poznawaniu tajników ars amandi, do czego Pana zachęcam.
pozdrawiam