Wymiary penisa w wieku 30 lat

mam 30 lat od 10 lat bylem tylko z jedna kobieta i nie wiem czy te wymiary sa normalne 14.5 jak stoji, ob 14cm wstydze sie z inna uprawiac sex czy cos nie tak jes ze mna.

Witam,
Pana wstyd jest racjonalnie nie uzasadniony i najprawdopodobniej wynika z jakiś emocjonalnych problemów. Był Pan w długiej relacji z jedną kobietą, tą pierwszą, znaną i bezpieczną. Prawdopodobnie cechuje Pana pewna nieśmiałość w relacjach z kobietami być może wynikająca z niepewności dotyczącej samooceny a może z powodu tego że poprzedni związek się skończył i to zachwiało poczuciem bezpieczeństwa czy wpłynęło na Pana stosunek do samego siebie czy do kobiet. Zachęcam do skorzystania z konsultacji u psychologa- seksuologa w celu przyjrzenia się psychologicznym uwarunkowaniom Pana wątpliwości, bo w aspekcie fizycznym nie ma czym się zajmować :)
pozdrawiam