Wymiary płodu w piętnastym tygodniu ciąży

Witam , ostatnio zapytałam jednak musze podać więcej szczegółów . Jestem w 15 6 tc ostatnią mies. miałam 11 marca < była regularna co 29 dni)a termin mam na 18 grudnia . Czy będąc w tym tygodniu ciąży moje dziecko ma AC : 90,9 mm SD: 1w5d EFW: 144 g FL: 17,6 mm z tego co widzę to waga jest ponad normę niż powinno mieć według tabel ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami i przeanalizowanie względem siatek centylowych, które wyskakują przy każdym pomiarze. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.