Wymiotowałam już dwa razy - czy jestem w ciąży?

Witam,
mam 16 lat i strasznie się boję, że jestem w ciąży. Okres miałam od 22.02.2011 do 26.02.2011, kochałam się z nim (oczywiście były prezerwatywy) 25.02 do 27.02, lecz 26.02 mój chłopak doszedł (w prezerwatywie), a następnie się na mnie położył, leżeliśmy tak chwilkę, niecałą minutę, a gdy się ode mnie odsunął, prezerwatywa tak jakby się mu zsunęła i została na moim brzuchu. Spytałam go, czy miał cały czas prezerwatywę, odpowiedział, że tak. Boję się, że sperma mogła spłynąć z brzuszka do mojej pochwy.
Od 10.03 mam bóle żołądka, trwają już 3 dzień. Dwa razy już rzygałam. Okres mam mieć teraz 18.03, lecz się boję, czy on wystąpi. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży i czy mogę zrobić sobie już test ciążowy i będzie on raczej wiarygodny?
Strasznie się boję, proszę o poradę.

Witaj!
Jeżeli podczas zbliżeń stosowaliście prezerwatywę, to ryzyko ciąży jest praktycznie zerowe. Rozumiem, że najbardziej obawiasz się stosunku mającego miejsce 26 lutego. Tutaj ryzyka zapłodnienia też nie ma. Można by było domniemywać ryzyka ciąży, jeżeli prezerwatywa zostałaby w Tobie lub po prostu pękła. Przypuszczam, że zawartość prezerwatywy nawet nie dopłynęła do okolic rodnych, a nawet jeśli, to ryzyko przedostania się plemników do bańki jajowodu jest również zerowe.
Proponuję nie martwić się na zapas, bo naprawdę nie ma powodu do obaw, a stres może opóźnić wystąpienie miesiączki.
Najodpowiedniejszym momentem na wykonanie testu jest czas, w którym powinno wystąpić krwawienie i później.
Pozdrawiam