Wymioty a zatrucie pokarmowe u 19-latki

Przed wczoraj o 4 rano zaczęłam wymiotowac, wymiotowałam do 13:30 około 15 razy. Lezalam na podlodze przez kilka godzin... Wieczorem napilam sie herbaty ktora rowniez zwrocilam... Wczoraj nie wymiotowalam i pilam sok jablkowo mietowy... Dzis powtorka, objawy nasilają się gdy wstane i biegnę od razu do łazienki. Wykluczam ciążę bo okres miałam 11 lis. a od tamtej pory uprawialam seks około 5 razy z zabezpieczeniem. Co zrobić? :(

Małgorzata Panek

Proszę powtórzyć test ciążowy.
Czy ktoś inny ma takie objawy? Zjadła Pani coś niepewnego - nieświeżego, w restauracji czy też fast food?
Proszę zgłosić się do lekarza POZ.
Pozdrawiam